Zadzwoń: 790 700 374
PL
EN

team CF Czechów

CrossFit Czechów

CrossFit Czechow - najwiekszy licencjonowany Crossfit box na lubelszczyznie. Dysponujemy powierzchnią 600m2. Dwie sale z nowoczesnym sprzętem firmy Xenios. Oddzielne konstrukcje RIG zapewniające komfort ćwiczącym w grupie jak i podczas treningu personalnego.Zapewniamy miejsce do relaksu oraz odpowiednią regenerację po treningu ,w formie barku z odżywkami i suplementami.

Magdalena Grabowska

Inicjatorka utworzenia CrossFit Czechów
Magdalena Grabowska - Crossfit lvl 2 trainer, instruktor Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, właścicielka i head coach boxa CrossFit Czechów oraz jego manager, entuzjastka aktywnego trybu życia i pasjonatka CrossFitu. Kobieta z charakterem, która nie zna słów: "nie wiem, nie umiem czy nie chce mi się" oraz dla której życie na wolnych obrotach nie miałoby sensu. Przygodę ze sportem rozpoczęła w szkole podstawowej.

Wiele lat trenowała pływanie, kolarstwo szosowe oraz jazdę konną. Lubi podejmować wyzwania. W 2013 roku wzięła udział w Biegu Katorżnika organizowanym przez jednostkę komandosów z Lublińca. W wolnej chwili, dla relaksu biega amatorsko długodystansowo. CrossFit’em zainteresowała się w 2014 roku. Jako osoba nie lubiąca monotonii, która towarzyszyła jej przy dotychczas uprawianych sportach, zafascynowała się i odnalazła siebie w urozmaiconych treningach jakie oferuje CrossFit. Jest to osoba pozytywnie patrząca na życie, żądna wiedzy, ciągłego rozwoju oraz widząca możliwości wszędzie tam, gdzie wielu nie chciałoby się szukać...

Mateusz Janocha

Coach
Sport towarzyszy mu od dzieciństwa. Trenował zawodowo ping-pong oraz piłkę nożną. Od młodości zafascynowany siłownią i kulturystyką. Z CrossFitem związany od 2013 roku. Poznawał tą dyscyplinę poprzez trenowanie w wielu boxach w Polsce, m.in. NorthGym CF Szczecin, CrossFit ZS, CrossFit Mielec, CrossFit Rzeszów, CrossFit Reymonta itd. oraz uczestnictwo w zawodach odbywających się głównie w Krakowie i Szczecinie. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Ukończył miedzy innymi:
 • Barbell Kitchen: Dietetyka i suplementacja w CrossFit
 • CF Kraków: Szkolenie Kettlebells
 • CF Kraków: Szkolenie Mobility
 • CF Czechów: Szkolenie z dwuboju olimpijskiego

Marlena Wasilczuk

Coach
Od dzieciaka związana ze sportem, wielokrotna zwyciężczyni mistrzostw Polski w salsie, hip-hopie i disco-dance. Tancerka z najwyższą międzynarodową klasą taneczną "S". Sędzia Skrutiner Polskiego Związku Tańca Freestyle. Trener tańca zakochany w fitnessie i crossficie o wzorcach ruchu i stretchingu wie wszystko.
A jak Wam jeszcze mało, Marlena to również:
 • dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej specjalność fitness Reebok University Poland
 • dyplomowany instruktor tańca
  Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, ukończyła między innymi:
 • Expander LCSiF
 • Body ball Reebok University Poland
 • Reebok Spine Workshop
 • Reebok Functional Training
Prywatnie Marlena to wulkan pozytywnej energii , tytan pracy i prawdziwy motywator. Jako trener jest skrupulatna i dokładna, jednocześnie bardzo wymagająca. Dyscyplina, siła, wiara w osiągnięcie celu są nieodłącznym elementem prowadzonych przez Nią treningów. Jej życiowe motto :"celem mojego życia jest szukanie inspiracji, a potem inspirowanie innych", najlepiej ją definiuje.